Ana Sayfa Genel 2019 ve Sonrasında Popüler Olacak 7 Video Trendi

2019 ve Sonrasında Popüler Olacak 7 Video Trendi

2019 ve sonrasında sosyal medya hesaplarımız da trend olacak 7 video tarzı neler olacak? 

Video paylaşımları, dijital platformlarda en iyi performans gösteren içerik türünü oluşturmaktadır. Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat gibi alanlarda içerikler oluşturmada videolar en aktif olan içerikler.

Eğer sosyal medya hesaplarınızı ilerletmek daha aktif dönüşümler almak istiyorsanız, sosyal medya pazarlama stratejinize video paylaşımlarını eklemeniz en aktif yol olacaktır.

Peki hangi tür videolar paylaşmalı, oluşturmalısınız? Hangi tür video biçimleri, seçenekleri hız kazanıyor ve ilgi çekiyor?

Branex, 2019 yılı ve sonrasında sosyal medya hesaplarımız da trend olacak 7 video içeriğine dair infografikler oluşturdu.

Hesaplarınızın daha aktif ve daha hızlı olmasını istiyorsanız bu infografiklere bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Niçin Video…

  1. Pazarlamacıların %97’si, video içeriklerinin kullanıcılarına ürün ve hizmetlerini daha iyi anlamalarını sağladığını inanıyor. İşletmelerin %81’i videoyu bir pazarlama aracı olarak kullanıyor.
  2. Sosyal medya kullanıcıların %78’i her hafta online video izliyor. %55’i ise her gün online video içeriklerini izliyor.
  3. Pazarlamacıların %76’si video içeriklerinin satılarını artırdığını söylüyor. 2020’e kadar tüm internet trafiğinin %80’i videolardan oluşacak.
  4. İnternet kullanıcılarının %50’si mağazaları ziyaretten önce ürün ve hizmetleri videolardan inceliyor. Açılış sayfalarına video eklenmesi ile sönüşümler %80 artar.

Trend Olacak 7 Video Tarzı

  1. Canlı video tarzı…

2. 360 Dereceli Videolar… 

3. TV’lere bağlanarak YouTube ekli videolar

4. VR okuma videolar

5. 1:1 Videolar

6. Eğitim videoları

7. Dikey ve kare videolar popülaritesi artacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

video

Dolandırılan Kadın, Müge Anlı’yı Çileden Çıkardı!

Dolandırılan Ayfer Yaralı Müge Anlı'yı çileden çıkardı! Kızını taciz etti ama sesini çıkarmadı... Müge Anlı ile Tatlı Sert'e yine Müge Anlı'nın çileden çıktığı anlar damga...
video

Beyrutlu Gelin ve Damattan Müthiş Performans

Beyrut’ta bir düğünde damat, gelin ve çocuklarının performansı sosyal medyada büyük beğeni topladı. Damadın önceki eşinden olan çocuğu, babasının yeni eşini çok sevince beraber...
video

Hayvan Hakları Yasası: Sokağa Bırakana 10 Bin TL’ye Kadar Ceza

Artık hayvanlar 'eşya' olmaktan kurtulup "canlı' gibi korunacak. Hayvan hakları önlemlerini almayan belediye başkanları yargılanacak. Evdeki hayvanlara çip takılacak, sokağa bırakanlara da 10 bin...

İşte İdeal Bir Kahvenin Matematiksel Formülü…

Bilim insanları, ideal kahveyi hazırlamak için matematiksel bir formül geliştirdi. Bilim insanları, daha az kahve ve daha büyük taneler halinde öğütülmüş kahve çekirdeklerinin, ideal...

Stres İki Hamburger Kadar Kalori Aldırıyor!

Günlük yaşantımızda herhangi bir sebepten dolayı baskısı altına girdiğimiz stres, birçok insanın kilo almasına neden olabiliyor. Yapılan bir araştırmaya göre ise stres, günde iki...