Ana Sayfa Genel 2019 ve Sonrasında Popüler Olacak 7 Video Trendi

2019 ve Sonrasında Popüler Olacak 7 Video Trendi

2019 ve sonrasında sosyal medya hesaplarımız da trend olacak 7 video tarzı neler olacak? 

Video paylaşımları, dijital platformlarda en iyi performans gösteren içerik türünü oluşturmaktadır. Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat gibi alanlarda içerikler oluşturmada videolar en aktif olan içerikler.

Eğer sosyal medya hesaplarınızı ilerletmek daha aktif dönüşümler almak istiyorsanız, sosyal medya pazarlama stratejinize video paylaşımlarını eklemeniz en aktif yol olacaktır.

Peki hangi tür videolar paylaşmalı, oluşturmalısınız? Hangi tür video biçimleri, seçenekleri hız kazanıyor ve ilgi çekiyor?

Branex, 2019 yılı ve sonrasında sosyal medya hesaplarımız da trend olacak 7 video içeriğine dair infografikler oluşturdu.

Hesaplarınızın daha aktif ve daha hızlı olmasını istiyorsanız bu infografiklere bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Niçin Video…

  1. Pazarlamacıların %97’si, video içeriklerinin kullanıcılarına ürün ve hizmetlerini daha iyi anlamalarını sağladığını inanıyor. İşletmelerin %81’i videoyu bir pazarlama aracı olarak kullanıyor.
  2. Sosyal medya kullanıcıların %78’i her hafta online video izliyor. %55’i ise her gün online video içeriklerini izliyor.
  3. Pazarlamacıların %76’si video içeriklerinin satılarını artırdığını söylüyor. 2020’e kadar tüm internet trafiğinin %80’i videolardan oluşacak.
  4. İnternet kullanıcılarının %50’si mağazaları ziyaretten önce ürün ve hizmetleri videolardan inceliyor. Açılış sayfalarına video eklenmesi ile sönüşümler %80 artar.

Trend Olacak 7 Video Tarzı

  1. Canlı video tarzı…

2. 360 Dereceli Videolar… 

3. TV’lere bağlanarak YouTube ekli videolar

4. VR okuma videolar

5. 1:1 Videolar

6. Eğitim videoları

7. Dikey ve kare videolar popülaritesi artacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

Kızını Okula Her Gün Böyle Gönderiyor

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde Halit Çalış, ilkokul öğrencisi kızını, başıboş köpeklere karşı 'köpeksavar' adını verdiği arıcı kıyafeti giydirip, okula gönderiyor.  İlçeye bağlı Topraktepe Köyü Çalışlar Mahallesinde...

7500 Yaşında Anadolu Kadını Görenleri Şaşırtıyor! Neredeyse Günümüzden Farksız…

Bilim insanları, Cebelitarık'ta bulunan 7500 yıllık bir kafatasını yeniden modelleme yöntemiyle Neolitik dönem kadınının yüzünü yeniden canlandırdı. Kafatası bulunan kadının Anadolu'dan gelmiş olabileceği belirtiliyor. Bilim...
video

Kadın, Şiddet Gördüğü Erkek Arkadaşının Elinden Nasıl Kurtarıldı?

Yaptığı akıllıca plan sayesinde şiddet gördüğü erkek arkadaşının elinden kurtarıldı Şiddet gören kadın, günlerdir kendisini rehin alan erkek arkadaşından kurtulmak için son bir gayretle beraber...
video

Duygulandıracak: ‘Abi Bana Bunu Alır Mısın?’

Duygularınıza Hakim Olmakta Zorlanacağınız Bir Sosyal Deney... Bu sosyal deneyimizde bir çoğumuzun başına gelebilecek veya gelmiş olan bir konu. Küçük kardeşinin isteklerini karşılayamayan bir abi...

Cem Yılmaz Şoke Oldu! ‘Reynmen Yeğenim Değil!’

Reynmen lakaplı Youtuber Yusuf Aktaş şöhretle tanıştığı ilk günlerde Cem Yılmaz'ın akrabası olduğunu iddia etmişti. Peki, Cem Yılmaz bu iddialarla ilgili ne dedi? Cem Yılmaz...