Ana Sayfa Dizi Merakla Yeni Sezonlarını Beklediğimiz Netflix Dizileri

Merakla Yeni Sezonlarını Beklediğimiz Netflix Dizileri

Takip ettiğimiz diziler öyle uzun sezon arası veriyor ki, bazen hangi diziyi izlediğimizi, nerede kaldığımızı unutuyoruz. Sezonlarını izlediğimiz, devamı gelecek haberlerini aldığımız ve hasretin sona ermesini istediğimiz dizileri bekliyoruz…

Yeni sezonlarının gelmesini beklediğimiz 7 Netflix dizisi

İlk sezonu ile adından çokça bahsedilen bilim kurgu dizisi Altered Carbon, sürpriz isimlerle 2 sezon çekimlerinin başladığı duyuruldu…

Altered Carbon, para ile ölümün yenildiği, herkesin zihnin kopyalandığı ve bedenlerinin klonladığı ya da başka bedenlere geçebildikleri bir gelecek tasviri yapılıyor.  Bu gelecekte imkansız bir cinayeti çözmek için çalışan Takeshi Kovac, aynı zamanda geçmiş yaşamı ve dahil olduğu bedenin geçmişi arasında kalıyor.

Dizinin ikinci sezonunda ana karakter değişiyor. Averangers filminden Sam Wilson / Falcon rolü ile izlediğimiz Anthony Mackie baş rolü üstlenecek. Altered Carbon izleyen ve Poe karakterini sevmeyen yoktur. Onsuz ikinci sezonda olmaz elbette. İkinci sezon Kovac’ın eski sevgilisi, gelceğin bu teknolojisinin temellerini atan sevgilisi Quellcrist Falconer’in başına gelenleri anlatacakları bir hikaye ile devam edecek.

Peaky Blinders

Gözlerimiz yollarda kaldı… Nasıl kalmasın? Peaky Blinders’in kısa sürede bir fenomene dönüşen, günlük sitilleri bile etkileyen, seven, güçlü, karizmatik erkekleri; bağımsız, korkusuz, gözü pek, çok yönlü ve güçlü karakter kadınları…

Kısa sürede ünlülerinde dahil olduğu bir çok fenomene sahip olan dizinin başrollerini Cillian Murphy, Tom Hardy, Paul Anderson, Helen McCrory, Joe Cole, Ned Dennehy, Ian Peck, Annabelle Wallis ve Sam Neill gibi isimlerin paylaşıyor.

Dizinin imzası Steven Knight’a ait. Peaky Blinders’in konusu bedeli ne olursa olsun hayatta yükselmek isteyen acımasız patronu Tommy Shelby’nin icraatları ele alınıyor.

Dizinin 5’inci sezon çekimleri sonlandı. Setten fotoğraflar gördük ama hala yayın tarihine dair tek bildiğimiz 2019…

YOU

Netflix’in beklenenden çok ilgi gören gerilim dizisi YOU, 2 sezonu da heyecanla bekliyoruz. 2. Sezon onayı alındı, çekimler başlıyor fotoğrafı geldi.

Netflix’in 1. Sezonu Joe Goldberg ve Guinevere Beck arasındaki aşk ve gerilim dolu bir hikayeyi konu alan 10’dü.  Jeo’nun Beck’e karşı saplantısını hepimiz gerim gerilerek izledik. Jeo’a kimi zaman hak verdik, kimi zaman kızdık… Başlarda çok güzel bir  aşk olduğuna inandığımı ilgi sonunda bir saplantı haline geldiği ki, hepimiz stalk yapmaya, kitapçıdaki sevimli çocuğa alıcı gözle bakmaya korkar olduk.

2. sezon için onay verildi ama yine tam bir tarih yok. Hepimiz heyecanla sadece bekliyoruz.

Gamble The Hollywood Reporter ile yaptığı röportajda yeni sezon ile ilgili şu bilgileri veriyor: “Joe Los Angeles’dan New York’a taşınacak. Çünkü geçmişini arkasında bırakmak istiyor. Her şeye yine Joe’nun omuzları üzerinden bakacaksınız. Saklı bedenlerdeki sorun ise şu, her zaman oldukları yerde kalmıyorlar. Karanlık düşünceler gibi birden ortaya çıkıyorlar. Joe’nun en çok istediği şey, gerçek aşk için büyük birer tehdit oluyor bu sırlar. Ve bunu Soho House’daki karanlık odada keşfettiği zaman gömdüğü sırlarını saklamakta her zamankinden daha çaresiz oluyor. Joe yeni sevgilisini incitmek ve kaybetmek istemiyor. Sonsuza kadar onunla olmak istiyor. Ama sevgilisi yaptıklarını öğrenirse, başka bir şansı kalmayabilir.”

Lost in Space

Lost in Space Eylül ayında çekimleri başlayacak, 2019 yılı içinde izliyor olacağız. Ve Robinson Ailesine ne olduğunu merakımız son bulacak. Lost in Space 1960’ların klasik bilim kurgu dizisinin dramatik ve modern bir yeni yorumu.

Günümüzden 30 yıl sonraki bir gelecekte geçen hikâyede uzayın kolonileşme dönemi başlamıştır ve daha iyi bir gezegende kendilerine yeni bir hayat kurmak üzere sınanmış ve seçilmiş olanların arasında Robinson ailesi de bulunmaktadır. Ancak bu çiçeği burnunda koloniciler yeni evlerine doğru seyahat ederken beklenmedik biçimde rotadan saparlar. Şimdi, orijinal varış noktalarının birçok ışık yılı uzağındaki tehlikeli ve yabancı bir gezegende hayatta kalabilmek için yeni müttefikler bulmak ve iş birliği yapmak zorundadırlar.

Dizinin ikinci sezon çekimleri Eylül 2018’de başlamıştı. Yeni sezonun kaç bölümden oluşacağı henüz açıklanmadı.

The Umbrella Acedemy

2019 yılının başında izlediğimiz, Dark Horse Comics çizgi romanından uyarlanan “The Umbrella Academy” ikinci sezonu onay aldı.  Yeni sezonun çekimleri önümüzdeki yaz aylarında Toronto’da başlayacak ve 2020 yılında izliyor olacağız.

The Umbrella Academy, süper kahramanların olduğu bir akademide bünyesinde yer alan, birbirleriyle pek anlaşamayan bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Çocuklar, The Umbrella Academy adında bir okul açan milyarder bir iş adamı tarafından evlatlık alınır. Amaç ise zamanı geldiğinde dünyayı kurtarmalarına yetecek güçleri kazanmalarıdır.

Akademidekiler kendilerini büyüten babalarının gizemli ölümünü çözmek için bir araya geliyorlar. Babalarının ölümlerini çözerken dünyanın sonunu getirecek olayları nasıl duduracaklarını, en önemlisi de birbirleri arasındaki sorunları nasıl çözeceklerini izledik.

2’inci sezonda aileye neler olduğunu, dünyanın kurtarmak için daha neler yapacaklarını eğlenceli 7 kardeşi merakla bekliyoruz.

The End Of The F***ing World

Charles S. Forsman’ın grafik romanından uyarlanan, Channel 4’un ardından Netflix’te yayınlanan The End of the F***ing World, ikinci sezon için onay aldı. Kara komedi türündeki yapım ilk sezon bölümleriyle Ocak’ta izleyici karşısına çıkmış ve özellikle eleştirmenlerden olumlu yorumlar almıştı. Jessica Barden’ın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafta 2. sezonun ilk bölümünün senaryosu gördük.

James ve Alyssa’nın sıra dışı hikayesini muhteşem bir görsellik ve soundtrack eşliğinde izleyicilere sunan bir kara komedi olarak adından söz ettirmeyi başardı. Eğlenceli, komik ve bir o kadar da dertli olan The End of the F***ing World, yayınlandıktan sonra git gide artan bir ivmeyle sağlam bir izleyici kitlesi oluşturmayı başardı. Ve şimdi heyecanla ikinci sezonu bekliyoruz.

MINDHUNTER

David Fincher imzası ile izlediğimiz Mindhunter, 2. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Amerikan drama dizisi olan Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit romanından alınan Mindhunter, Mark Olshaker ve John E. Douglas yazarları tarafından kaleme alındı.

Dizinin ilk sezonunda 1970’lerin sonunda iki FBI ajanı, cinayet psikolojisini araştırarak ve tamamıyla gerçek canilerle endişe verici bir yakınlık kurarak suç biliminde yeni ufuklar açmasını izledik. Yeni sezonda ise konu Atlanta’da işlenen çocuk cinayetleri olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

Enkaz Altında İletişime Geçen ‘Azize’ 17 Saat Sonra Kurtarıldı

Kurtarma Ekiplerinin Enkaz Altında İletişime Geçtiği ‘Azize’ 17 Saat Sonra Kurtarıldı Elazığ’daki depremde sağlık personelinin telefonla görüştüğü “Azize” isimli kadın, enkaz altından 17 saat sonra...
video

Elazığ’da Çok Şiddetli Deprem!..

AFAD, Elazığ'da meydana gelen depremde 22 kişinin hayatını kaybettiğini, 1030 kişinin yaralandığını açıkladı. Bölgede saat 10.00 itibarıyla büyüklüğü 4'ün üzerinde 12 deprem meydana geldiği,...
video

Çin’in Wuhan Şehrinde Yaşayan Türk, Wuhan’da Olanları Anlattı!

Tüm dünyayı tehdit eden Corona virüsü salgınının yayıldığı Çin'in Wuhan şehrinde yaşayan bir Türk, orada olanları anlattı. Corona Virüsünün Yayıldığı Çin'in Wuhan Şehrinde Yaşayan Türk,...
video

Şehirden Kaçmaya Çalışırken Kendisiyle Yüzleşmek

Marie Opron yönetmenliğinde ve Miyu Productions çatısı altında hayata geçirilen "Le Silence de la rue" kent yaşamının boğuculuğundan kaçmaya çalışan bir karakteri merkeze alıyor. Şehirden...

16 Yıldır Postaları Teslim Etmeyen Postacı: ‘Çok Zahmetliydi’

16 Yıl Boyunca Hiç Posta Teslimatı Yapmayan Japon Postacı: “Çok Zahmetliydi”... Japonya’da tam 16 yıl boyunca hiç dağıtım yapmadığı ortaya çıkan postacı, onları teslim...