Ana Sayfa Genel Mükemmel Kare için 'Beni Burada Öpebilir Misin?' Çekimleri

Mükemmel Kare için ‘Beni Burada Öpebilir Misin?’ Çekimleri

Sevgilisinden Ayrılınca Romantik Poz Vermek İçin Yabancılarla Öpüşen Turist …
Seyahatlerinde, Aklındaki Mükemmel Kareyi Yakalayabilmek İçin Hiç Tanımadığı Erkekleri Öpen Kadın… Seyahat ettiği şehirlerin simge yapıları önünde romantik fotoğrafları olsun isteyen genç kadın, hiç tanımadığı erkeklere öpüşmeyi teklifi yapıyor.

İnsanlar seyahat ettikleri yerlerde, özel mekanların, yapıların veya binaların önünde güzel fotoğraflarının olmasını istiyor. Hele ki bu fotoğraflar sevdiğiniz insanla çekilmişse hatırası daha başka oluyor. Ancak yalnız seyahat ediyorsanız, bu güzel anlarınızı paylaşabileceğiniz biri yoksa ne olacak? Bunun cevabını da Kosovalı Kristiana Kuqi veriyor. Sıradışı bir turist olan Kuqi, Eyfel Kulesi ve Kolezyum önünde ve bir itfaiyeciyi öperken çektirdiği fotoğraflarla sosyal medyada gündem oldu. Kuqi, gittiği yerlerde yoldan geçen, hiç tanımadığı erkeklere öpüşme teklif ediyor ve çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşıyor.

İnsanlar sosyal medyada en güzel fotoğraflarını paylaşmak istiyorlar.

Kosovalı Kristiana Kuqi ise sosyal medyada mükemmel fotoğrafı paylaşma işini bir adım öteye taşıyor, mükemmel fotoğrafı kendi elleriyle oluşturuyor. Seyahat ettiği şehirlerin simge yapıları önünde romantik fotoğrafları olsun isteyen Kuqi, yoldan geçen, hiç tanımadığı erkeklere öpüşme teklif ediyor ve çektiği fotoğrafları sosyal medyadan paylaşıyor.

Kuqi’nin hikayesi ilk olarak Fransa’nın başkenti Paris’teki bir fotoğraf ile başladı.

Reading Üniversitesi’nde bir dönemlik ders alan Kuqi, Paris’te erkek arkadaşıyla buluşmayı ve birlikte Avrupa’yı gezmeyi planlıyordu. Ancak çift ayrılınca planlar değişti. Üniversiteden mezun olduktan bir arkadaşıyla Paris’e giden 23 yaşındaki Kristiana Kuqi, aklındaki romantik kareyi yaratmak için sıradışı bir çözüm buldu.

“Romantik bir kareye ihtiyacın var ve al sana şans”

Kuqi, olayların nasıl geliştiğini şöyle anlatıyor; “Her zaman, Eyfel Kulesi’nin önünde öpüşürken bir fotoğrafım olmasını istedim. Etrafıma bakıyordum ve şahane bir adam gördüm, kendi kendime şöyle dedim; ‘Romantik bir kareye ihtiyacın var ve al sana şans’. Arkadaşıma fikrimi söyledim, ikimiz de ürktük. Adama yaklaşıp İngilizce bilip bilmediğini sordum. ‘Evet’ deyince bu kez bir sevgilisi olup olmadığını sordum. ‘Hayır’ dedi. Ona baktım, cool görünmek için elimden geleni yaparak, ‘Hey, fotoğraf için beni tam şurada Eyfel Kulesi önünde öpebilir misin?’ diye sordum. ‘elbette’ diye yanıt verdi. İşte böyle başladı.”

Paris’te romantik zaman geçirmiş gibi görünmek için…

Bu kareyi Twitter hesabından paylaşan Kuqi, “Eyfel Kulesi’nde tanıştığım ve Paris’te romantik zaman geçirmiş gibi görünmek için öpüşürken fotoğraf çektirmeyi teklif ettiğim bu adam umarım iyidir” diye yazdı.

Kuqi bunun ardından yabancılarla öpüştüğü iki kareyi daha paylaştı.

İtalya’nın başkenti Roma’da Kolezyum önünde çekilen benzer kare için Kuqi, “Romalı bu adam da umarım iyidir” dedi. ABD’nin Kentucky eyaletindeki bir düğünde yine yabancı bir itfaiyeciyle öpüşürken çekilen üçüncü kare için de “Ben Kentucky’deyken, düğünde çıkan bir yangın için gelen bu itfaiyeci, umarım o da iyidir” yorumunu yaptı.

Bu anları ‘saf insani bağlantılar’ olarak tanımlayan Kristiana Kuqi, fotoğraf çekildiği yabancılarla daha sonra konuşmadıklarını söyledi.

Kuqi, “İsimlerini bile bilmiyorum ama iyi olmalarını umuyorum. Benim için sadece fotoğraf kareleri değil, dürüst olmak gerekirse bu, kendine güvenle ve doğallıkla ilgili. Her zamanda yüzümde kocaman bir gülümsemeyle oradan ayrılıyorum ve ‘Evet, o kız benim’ diye düşünüyorum” diye konuştu.

Kristiana’nın paylaşımları sosyal medyada gündem olurken, genç kadın cesareti nedeniyle pek çok övgü aldı.

Aklındaki Mükemmel Kareyi Yakalayabilmek İçin Hiç Tanımadığı Erkekleri Öpen Kadın
Bazı kullanıcılarsa, mükemmel anı yakalamak adına Kristiana gibi aynı yönteme başvurduklarını itiraf etti. Yapılan yorumlardan birine cevap veren Kristiana, “Açıkçası bu can sıkıcı ama ruha iyi geliyor. Bunun ardından hayatımın en iyi gününü yaşadım” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

video

Fransız Futbolcu ‘Müslüm Gürses’ Şarkısıyla Spor Yaptı

Fransız futbolcu Jonathan Ikoné'nin 'Müslüm Gürses' şarkısıyla spor yaptığı anlar Yusuf Yazıcı o anları 'Bizden biri' notuyla paylaştı Trabzonspor'dan ayrılarak Fransa Ligue 1 takımı Lille'e transfer...

Selfie’nin Gerçek Yüzü

Bir fotoğrafın binlerce kelimeye değer olduğu söylenir, ancak bir video milyonlarca şey söyleyebiliyor. Haftasonu Pittsburgh'da bir buz hokeyi maçında kaydedilen kısa ama mükemmel bu video...
video

Ünlü Aktörden Kızına Dehşete Düşüren İşkence

Ünlü Rus aktör Aleksey Panin'den kızına dehşete düşüren işkence. Panin kızını ellerinden mutfaktaki peteğin borusuna bağladı ve bu anlar evdeki üçüncü bir kişi tarafından...
video

Tek Elle Çatıya Tırmanmak İsteyen Adamın Feci Sonu!

Rusya'da bir endüstriyel dağcı, 4 katlı bir binanın çatısına çıktığı sırada merdiven boşluğuna düşerek hayatını kaybetti. Olay, başkent Moskova'da 4 katlı bir binada meydana geldi....

Ünlüleri Gençlik Halleriyle Beraber Görmeye Hazır Mısınız ?

Bazılarımız için zaman acımasız bazılarımız için ise merhametli. Ancak kimsenin kaçamayacağı bir şey var, o da yaşlanmak. Hollandalı grafik tasarımcı Ard Gelinck, üst seviye photoshop becerileriyle...