Ana Sayfa Genel Mükemmel Kare için 'Beni Burada Öpebilir Misin?' Çekimleri

Mükemmel Kare için ‘Beni Burada Öpebilir Misin?’ Çekimleri

Sevgilisinden Ayrılınca Romantik Poz Vermek İçin Yabancılarla Öpüşen Turist …
Seyahatlerinde, Aklındaki Mükemmel Kareyi Yakalayabilmek İçin Hiç Tanımadığı Erkekleri Öpen Kadın… Seyahat ettiği şehirlerin simge yapıları önünde romantik fotoğrafları olsun isteyen genç kadın, hiç tanımadığı erkeklere öpüşmeyi teklifi yapıyor.

İnsanlar seyahat ettikleri yerlerde, özel mekanların, yapıların veya binaların önünde güzel fotoğraflarının olmasını istiyor. Hele ki bu fotoğraflar sevdiğiniz insanla çekilmişse hatırası daha başka oluyor. Ancak yalnız seyahat ediyorsanız, bu güzel anlarınızı paylaşabileceğiniz biri yoksa ne olacak? Bunun cevabını da Kosovalı Kristiana Kuqi veriyor. Sıradışı bir turist olan Kuqi, Eyfel Kulesi ve Kolezyum önünde ve bir itfaiyeciyi öperken çektirdiği fotoğraflarla sosyal medyada gündem oldu. Kuqi, gittiği yerlerde yoldan geçen, hiç tanımadığı erkeklere öpüşme teklif ediyor ve çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşıyor.

İnsanlar sosyal medyada en güzel fotoğraflarını paylaşmak istiyorlar.

Kosovalı Kristiana Kuqi ise sosyal medyada mükemmel fotoğrafı paylaşma işini bir adım öteye taşıyor, mükemmel fotoğrafı kendi elleriyle oluşturuyor. Seyahat ettiği şehirlerin simge yapıları önünde romantik fotoğrafları olsun isteyen Kuqi, yoldan geçen, hiç tanımadığı erkeklere öpüşme teklif ediyor ve çektiği fotoğrafları sosyal medyadan paylaşıyor.

Kuqi’nin hikayesi ilk olarak Fransa’nın başkenti Paris’teki bir fotoğraf ile başladı.

Reading Üniversitesi’nde bir dönemlik ders alan Kuqi, Paris’te erkek arkadaşıyla buluşmayı ve birlikte Avrupa’yı gezmeyi planlıyordu. Ancak çift ayrılınca planlar değişti. Üniversiteden mezun olduktan bir arkadaşıyla Paris’e giden 23 yaşındaki Kristiana Kuqi, aklındaki romantik kareyi yaratmak için sıradışı bir çözüm buldu.

“Romantik bir kareye ihtiyacın var ve al sana şans”

Kuqi, olayların nasıl geliştiğini şöyle anlatıyor; “Her zaman, Eyfel Kulesi’nin önünde öpüşürken bir fotoğrafım olmasını istedim. Etrafıma bakıyordum ve şahane bir adam gördüm, kendi kendime şöyle dedim; ‘Romantik bir kareye ihtiyacın var ve al sana şans’. Arkadaşıma fikrimi söyledim, ikimiz de ürktük. Adama yaklaşıp İngilizce bilip bilmediğini sordum. ‘Evet’ deyince bu kez bir sevgilisi olup olmadığını sordum. ‘Hayır’ dedi. Ona baktım, cool görünmek için elimden geleni yaparak, ‘Hey, fotoğraf için beni tam şurada Eyfel Kulesi önünde öpebilir misin?’ diye sordum. ‘elbette’ diye yanıt verdi. İşte böyle başladı.”

Paris’te romantik zaman geçirmiş gibi görünmek için…

Bu kareyi Twitter hesabından paylaşan Kuqi, “Eyfel Kulesi’nde tanıştığım ve Paris’te romantik zaman geçirmiş gibi görünmek için öpüşürken fotoğraf çektirmeyi teklif ettiğim bu adam umarım iyidir” diye yazdı.

Kuqi bunun ardından yabancılarla öpüştüğü iki kareyi daha paylaştı.

İtalya’nın başkenti Roma’da Kolezyum önünde çekilen benzer kare için Kuqi, “Romalı bu adam da umarım iyidir” dedi. ABD’nin Kentucky eyaletindeki bir düğünde yine yabancı bir itfaiyeciyle öpüşürken çekilen üçüncü kare için de “Ben Kentucky’deyken, düğünde çıkan bir yangın için gelen bu itfaiyeci, umarım o da iyidir” yorumunu yaptı.

Bu anları ‘saf insani bağlantılar’ olarak tanımlayan Kristiana Kuqi, fotoğraf çekildiği yabancılarla daha sonra konuşmadıklarını söyledi.

Kuqi, “İsimlerini bile bilmiyorum ama iyi olmalarını umuyorum. Benim için sadece fotoğraf kareleri değil, dürüst olmak gerekirse bu, kendine güvenle ve doğallıkla ilgili. Her zamanda yüzümde kocaman bir gülümsemeyle oradan ayrılıyorum ve ‘Evet, o kız benim’ diye düşünüyorum” diye konuştu.

Kristiana’nın paylaşımları sosyal medyada gündem olurken, genç kadın cesareti nedeniyle pek çok övgü aldı.

Aklındaki Mükemmel Kareyi Yakalayabilmek İçin Hiç Tanımadığı Erkekleri Öpen Kadın
Bazı kullanıcılarsa, mükemmel anı yakalamak adına Kristiana gibi aynı yönteme başvurduklarını itiraf etti. Yapılan yorumlardan birine cevap veren Kristiana, “Açıkçası bu can sıkıcı ama ruha iyi geliyor. Bunun ardından hayatımın en iyi gününü yaşadım” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

video

Akülü Sandalye Almak İçin Trafik Işıklarında Su Satan Engelli Sürpriz

Akülü Sandalye Alabilmek İçin Trafik Işıklarında Su Satan Engelli Adama Yardım Elini Uzatan Güzel İnsanlar! Trafik ışıklarında duran araçlara su satan ve kazandığı parayı da...
video

Defne Samyeli’den Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Aşkına Yorum!

Defne Samyeli sessizliğini bozdu... Cem Yılmaz - Serenay Sarıkaya aşkına ilk yorum... Atina kaçamağı ile belgelenen Serenay Sarıkaya - Cem Yılmaz ilişkisine eski sevgili...
video

Okulda ‘Yalan Haber’ Eğitimine Başlandı

Almanya'da bir okulda "yalan haber" eğitimine başlandı... Çocuklar küçük yaşta internetteki yalan içerikleri ayırt etmeyi öğreniyor. Bir araştırmaya göre, ülkede her 10 öğrenciden yalnızca biri...
video

Gelini Ağlatan Müthiş Haka Dansı Performansı…

Aaliya ve Benjamin Armstrong'un düğünlerinde, Benjamin'in sağdıçları tarafından organize edilen Yeni Zelanda'nın geleneksel Haka dansı duygusal anlar yaşattı. Bir düğünde sergilenen Yeni Zelanda yerlisi Maori...
video

Motosikletli Maganda Polisin Üzerine Sürüp Kaçtı

Fatih'te Haşim İşcan Alt Geçidi'nde uygulama yapan polis ekiplerinin 'dur' ihtarına uymayan motosikletli, aracını polislerin üzerine sürüp kaçtı. İstanbul'da motosikletli maganda polisin üzerine sürüp kaçtı... İstanbul'un...