Ana Sayfa Galeri Resimde Gördüğünüz Hayvan Baskın Karakteriniz...

Resimde Gördüğünüz Hayvan Baskın Karakteriniz…

Farkettiğiniz ilk hayvan kişiliğinizin baskın yönleri hakkında bilmeniz gerekenleri söylüyor. Resme hızlıca bir bakın, bakalım ilk hangi hayvanı göreceksiniz.

İlk önce AT gördüyseniz…

Muhtemelen çok çalışkan ve iddialısınız. Güvenliğiniz için tüm garipliklerle ve kişilerle mücadele edebilirsiniz. Çok detaycı olduğunuzu söyleyebiliriz çünkü at,resimde farkedilmesi en zor hayvandır. Harika iş ahlakınızı , detaycı zihninizle birleştirdiğinizde hemen hemen her rol için ideal bi ad olacaksınız.

İlk önce TAVUK gördüyseniz…

Cesur bir ruha sahipsiniz. Çılgın tavrınız bazen iddialı ve kararlı görünmenize neden olabilir ve her zaman olumlu sonuçlar doğurmayabilir. Genelde azim ve kararlılıkla sonuçları kendi lehinize çevirmeyi başarırsınız. Kaybetseniz bile, yine de her şeye ve herkese karşı ayaklanabilirsiniz çünkü sizi ayakta tutan şey cesaretli olmaya devam etmenizdir.

İlk önce YENGEÇ gördüyseniz…

İnsanları dışarıda tutan sert bir kabuğunuz var, ancak içinizde her zamanki gibi yumuşaksınız. Birisi kabuğunuza girmeyi başarırsa, içeride çok tatlı şeylerle karşılaşacaktır ama birinin o kabuğu kırıp içeri girmesine izin vermezseniz ,insanlar yumuşak ruhunuzu göremeyecekler.

İlk önce peygamber böceğini gördüyseniz…

Muhtemelen çok güçlü ve sabırlısınız. Çevrenizdeki efendi kişi sizsiniz, sakin ve dinlendirici etkinliklerden hoşlanırsınız. Açık havayı seviyorsanız av ve balık tutmayı da seversiniz. Peygamber böceği sembolü; meditasyonu, sessizce okuyup kafa dinlemeyi ve sakinleştirici faaliyetleri yansıtır ama bunları yaparken yaratıcılığı da elden bırakmazsınız.

İlk önce KURT gördüyseniz…

Tıpkı yalnız bir kurt gibi kalabalıkta bile öne çıkarsınız. Acımasız ve cesur görünseniz de, insanları çeken bir auranız vardır.Etrafınızdakiler kendilerini korumanız için size güvenirler. Hele ki sizinle aynı özelliklere sahip bir grubunuz varsa sizi hiçbir güç durduramaz.

İlk önce KÖPEK gördüyseniz…

Sadakat değişmeyen en baskın özelliğinizdir. Arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi savunurken oldukça cesur ve acımasızsınız. Sevdiğiniz insanları mutlu etmek için her şeyi yaparsınız.

İlk önce KARTAL gördüyseniz…

Amaçlarınıza sıkı sıkı bağlısınız.Tıpkı kartal gibi, hedeflerinize ulaşana kadar bir avcısınız. Çalışma ortamında herkesi etkilersiniz çünkü bir göreviniz oldugunda hızlı ve doğru ilerleyişinizle akranlarınızı da şaşırtırsınız.

İlk önce KELEBEK gördüyseniz…

Yeni başlangıçlar sizin olayınız. Kelebek gibi, bir gecede değişikliğizi tamamlamak istersiniz. Bu, yeni bir kariyer, yeni bir saç stili veya belki de yeni bir davranış olabilir sonuç olarak değişim her zaman hayatınızın bir parçasıdır.Yeni ve değişen her şey hayatınızı eğlenceli bir hale getiriyor.

İlk önce GÜVERCİN gördüyseniz…
Savaşmayı değil sevmeyi tercih eden tarafsınız. Güvercin, barış ve uyuşmanın bir işaretidir ve kişiliğinizi mükemmel bir şekilde anlatır. Tartışmaları sevmezsiniz aksine barış ve sevgi ortamını güçlendirirsiniz. Her soruna huzur verici çözümler önermekle birlikte, her zaman olumlu ve sakin olursunuz.

davidwolfe.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

Bu 12 Şeyi Yapabilen İnsan Sayısı Çok Az! Kolaysa Siz Yapın…

İnsan, gücü her şeye yeten bir canlı değil, birçok şeyi yapabilme kabiliyeti yok, bilime göre dünya üzerinde bazı şeyleri yapabilen insan sayısı çok çok...
video

YouTuber Danla Bilic’ten İtiraf: Alkol Bağımlısıyım

Fenomen Danla Bilic'ten itiraf: Alkol bağımlısı oldum ve bir erkeği dövmek için tahrik ettim... Instagram'da en çok takip edilen YouTuberlar arasında yer alan Danla Bilic'ten...
video

Engelli Genci Streçfilme Sarıp İşkence ve Taciz Ettiler

Engelli genci streçfilme sarıp işkence ve taciz etmişler.   Show TV özel haberine göre; İzmir-Konak'da birlikte çalıştıkları %50 engelli olan genci streçfilme sararak hakaret edip, şiddet...
video

‘Bu Anons Böyle Olmaz’ın Şiveli Anonsu

Zabıta görevlisinin araç sahibine yaptığı anonsu beğenmeyen Rizeli, mikrofonu eline alıp şivesiyle uyarıda bulundu. Rize’nin Fındıklı ilçesindeki belediye hoparlörlerinden, şaka amaçlı anons yapıldı. Zabıta personeli,...