Ana Sayfa Fena Video Suda Yaptığı Egzersizden Nefret Eden Tombiş Kedi

Suda Yaptığı Egzersizden Nefret Eden Tombiş Kedi

Tombiş kedinin yaptığı ama egzersizden nefret eden sosyal medyanın sevgilisi oldu. Egzersizle arası pek iyi olmayan şişko kedi Cinderblock ile tanışın. Fazla kilolarından dolayı gittiği veterinerde suda yaptığı egzersizden nefret eden görüntüleri paylaşılan tombiş kedi sosyal medyanın sevgilisi oldu.

Cinderblock Washington, ABD’de yaşayan obez bir kedi. Bellingham’da bulunan veteriner kliniğinde fazla kiloları için tedavi görüyor. Geçenlerde gittiği klinikte su içerisinde egzersiz yaparken çekilen videosu sosyal medyada viral oldu.

Sebebi ise Cinderblock’un isteksizliği ve egzersizden nefret eder halleri. Kilo vermek için her gün su içindeki yürüyen bantta zaman geçirmesi gereken Cinderblock bu işi tek patisini ileri geri hareket ettirerek yapınca kendisini bir anda gündemde buldu. Twitter’da 10 milyon kişinin izlediği görüntüleri 500 binden fazla insan beğendi.

Cinderblock’un uzun zamandır kilolarıyla başı dertte, bunun için veterinere giden tombiş kedi bir kilo verme programına kaydolmuş. Programda su içinde yapılan yürüme bandı egzersizi de bulunuyor, ancak Cinderblock’un yürüyen bantta hareket etmeye pek istekli olduğu söylenemez.

Cinderblock’un yürüyen bantta sergilediği asgari efor sosyal medyanın da gündemine geldi.

Cinderblock’un yürüyen bantta sergilediği performans Twitter’da paylaşılır paylaşılmaz tombiş kedi kendini bir anda sosyal medya fenomeni olarak buldu. O günden bu yana veteriner kliniği Cinderblock’un ilerlemesini periyodik olarak güncelliyor. Cinderblock’un yürüyen bantta durarak sadece tek patisini hareket ettirdiği videosunu milyonlar seyretti, yüz binler beğendi. Videonun arka planında veterinerin “çalışıyor musun?” dediği duyuluyor.

Ardından binlerce insan Cinder’in kilo verme yolculuğuna katıldı. Cinder’in sonuna kadar arkasındayız…

Bu videoda: Atıştırmalıkların odanın içine dağıtarak onu hareket etmeye teşvik ediyoruz. Bu onun hareket etmesine az da olsa yardım ediyor.

İnsanlar Cinder’in videolarının ve fotoğraflarının altına destek veren, gaza getiren yorumlar yapıyorlar. “Yaparsın sen Cinder”, “Haydi kızım başaracaksın”, “Hepimiz senin arkandayız”, “Sen bu zor günleri de atlatırsın” gibi mesajlar Cinder videolarının vazgeçilmezleri. Ayrıca pek çok insan, Cinder’ın egzersiz yapma konusundaki isteksizliğini kendisine benzetmekten geri kalmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

video

Cem Yılmaz İddia Etti, Haluk Levent ‘Ülkeyi Terk Ederim’ Dedi

Haluk Levent, Cem Yılmaz'ın Kendisiyle İlgili Ağır İthamlarda Bulunduğunu İddia Ettikten Sonra Ortalık Karıştı... Haluk Levent, Twitter hesabından Cem Yılmaz hakkında çok sayıda paylaşımda bulundu. Kuruculuğunu...

Bu 12 Şeyi Yapabilen İnsan Sayısı Çok Az! Kolaysa Siz Yapın…

İnsan, gücü her şeye yeten bir canlı değil, birçok şeyi yapabilme kabiliyeti yok, bilime göre dünya üzerinde bazı şeyleri yapabilen insan sayısı çok çok...
video

YouTuber Danla Bilic’ten İtiraf: Alkol Bağımlısıyım

Fenomen Danla Bilic'ten itiraf: Alkol bağımlısı oldum ve bir erkeği dövmek için tahrik ettim... Instagram'da en çok takip edilen YouTuberlar arasında yer alan Danla Bilic'ten...
video

Engelli Genci Streçfilme Sarıp İşkence ve Taciz Ettiler

Engelli genci streçfilme sarıp işkence ve taciz etmişler.   Show TV özel haberine göre; İzmir-Konak'da birlikte çalıştıkları %50 engelli olan genci streçfilme sararak hakaret edip, şiddet...