Ana Sayfa Genel 'Tosuncuk'un Yurt Dışındaki Lüks Hayatı

‘Tosuncuk’un Yurt Dışındaki Lüks Hayatı

On binlerce kişiyi dolandırarak yurt dışına kaçan Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ın yeni fotoğrafları ortaya çıktı. Paylaşılan fotoğraflara göre Mehmet Aydın, son derece lüks içinde bir hayat sürüyor.

Çiftlik Bank Dolandırıcısı Mehmet Aydın’ın Lüks Yaşamından Yeni Fotoğraflar

Bu oyunla birlikte ‘kullanıcılara’, satın alınan hayvanların gerçek hayatta da olacağı ve Türkiye’de açılan çiftliklerde bu hayvanların et ve süt üreteceği vadedilmişti. Kullanıcılar da bu sayede satın aldıkları hayvanlardan kâr elde edecekti.

Çiftlik Bank operasyonunun sonunda 1,1 milyar liranın üstünde para kazanan Mehmet Aydın, 132 bin 222 kişiyi dolandırarak kayıplara karıştı.

10 Mayıs 2019 tarihinde Çiftlik Bank davasının birinci duruşması tamamlanmış, Mehmet Aydın’ın da arasında bulunduğu 7 firari, 11’i tutuklu 48 sanık hakkında soruşturma başlatılmıştı. Davadaki tutuklu sayısı ikiye düşmüştü ancak tutuklu sanıklar Savaş Yıkılmaz ve Cudi Cumhur’un da tahliyesine karar verildikten sonra davada tutuklu sanık kalmadı.

Tüm bu olaylar Türkiye gündeminde büyük ses getirirken Çiftlik Bank kurucusunun nerede olduğuna dair bir bilgi bulunmuyordu. Şimdi ortaya çıkan bilgiler ise Aydın’ın son derece lüks bir şekilde hayatına devam ettiğini gösteriyor.

Ortaya çıkan görüntülerde ‘Tosuncuk’ lakaplı dolandırıcının lüks teknesinde ülke ülke dolaştığı görülebiliyor. Mehmet Aydın’ın sık sık ülke değiştirmesinin arkasındaki sebep olarak kırmızı bültenle aranması gösteriliyor.

Ortaya çıkan görseller arasında, geçtiğimiz aylarda Uruguay tarafından el konulduğu belirtilen lüks spor aracı da görülebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

Aranıyor! 8.000 Maaşla Her Gün 9 Saat Uyuyacak Kişi

Hindistan'da bulunan bir şirket günde 9 saat uyumak ve bunun karşılığında 100 bin rupi yani yaklaşık 8 bin lira maaş vereceği uykucular arıyor. İşe...
video

Polis Abisi ‘Bana da Öğret’ Dedi ve…

Polis Abisi 'Bana da Öğret' Dedi... Ortaya İçleri Isıtan Bu Görüntü Çıktı Samsun'da bir polis memurunun ziyaret için gittiği okulda Down sendromlu öğrenciyle oynadığı zeybek...

İpek Tanrıyar’dan Takipçilerine Hakaret: Köpekler Havlıyor

Hamileyken alkol kullandığı için eleştirilen İpek Tanrıyar'dan takipçilerine hakaret: Köpekler havlıyor 2 aylık hamile olan sunucu İpek Tanrıyar, önceki akşam "Ağaç yaşken eğilir" notuyla içinde...

750 Bin TL’ye Kibar, Nazik ve Dostane Bir Yüz Aranıyor!

Yüzünüzü Satar mısınız? Bir Teknoloji Firması Robotlarında Kullanmak İçin 750 Bin TL’ye Yüz Arıyor... Robot teknolojisindeki gelişmeler baş döndürücü bir hızla ilerlerken bir teknoloji...