Ana Sayfa Fena Video Uçakta İlginç Anlar: Acil İniş Öncesi Dua...

Uçakta İlginç Anlar: Acil İniş Öncesi Dua…

Yolcu uçağı havalandıktan yarım saat sonra motor arızası vermesi üzerine Pilot, uçaktaki yolculara bu durumu anons ederek geri döneceklerini belirtti. Bu anlarda yolculardan bazıları el ele tutuşup dua ederken, birisinin viski içtiği, bazılarında bu tepkilere güldüğü görüldü.

Uçakta çok ilginç anlar!

 

ABD merkezli Swift Air’e ait yolcu uçağında görenleri şaşırtan anlar yaşandı. Dominik Cumhuriyeti’nden Dominik Cumhuriyeti’nden Santo Domingo-Miami seferini yapmak üzere havalanan Swift Air’e ait Boeing 737 tipi uçakta Las Americas Havalimanı’ndan kalktıktan yarım saat sonra motor arızası meydana geldi.

Bu durumun anonsundan sonra uçaktaki yolcuların yaptıkları yolcular elele tutuşarak hep birlikte dua etmeye başladı. Acil iniş öncesi dua sürerken bir yolcunun da bir şişe viskiyi çıkarıp kafasına diktiği an kameralara yansıdı.

Las Americas Havalimanı’ndan kalktıktan yarım saat sonra motor arızası meydana gelince Pilotlar geri dönüş kararı aldı ve kalktıkları meydana geri dönerek acil iniş yapacaklarını yolcuya anons etti.

Anons sonrası bazı yolcular sorunsuz bir iniş için hep beraber dua etmeye karar verdi ve ele ele tutuşarak dua ettiler.  Bir başka yolcunun ise yanındaki yolcular dua ettiği sırada viski içtiği görüldü.

Bu anları gören bazı yolcular gülmeye başlarken, diğer yolcular dua etmeye devam etti. Uçağın sorunsuz bir iniş yaptığı öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

Bu 12 Şeyi Yapabilen İnsan Sayısı Çok Az! Kolaysa Siz Yapın…

İnsan, gücü her şeye yeten bir canlı değil, birçok şeyi yapabilme kabiliyeti yok, bilime göre dünya üzerinde bazı şeyleri yapabilen insan sayısı çok çok...
video

YouTuber Danla Bilic’ten İtiraf: Alkol Bağımlısıyım

Fenomen Danla Bilic'ten itiraf: Alkol bağımlısı oldum ve bir erkeği dövmek için tahrik ettim... Instagram'da en çok takip edilen YouTuberlar arasında yer alan Danla Bilic'ten...
video

Engelli Genci Streçfilme Sarıp İşkence ve Taciz Ettiler

Engelli genci streçfilme sarıp işkence ve taciz etmişler.   Show TV özel haberine göre; İzmir-Konak'da birlikte çalıştıkları %50 engelli olan genci streçfilme sararak hakaret edip, şiddet...
video

‘Bu Anons Böyle Olmaz’ın Şiveli Anonsu

Zabıta görevlisinin araç sahibine yaptığı anonsu beğenmeyen Rizeli, mikrofonu eline alıp şivesiyle uyarıda bulundu. Rize’nin Fındıklı ilçesindeki belediye hoparlörlerinden, şaka amaçlı anons yapıldı. Zabıta personeli,...