Ana Sayfa Genel Üniversiteye Hazırlık Gazetesi: 'Kariyer Yolunda ÜNİVERSİTE'

Üniversiteye Hazırlık Gazetesi: ‘Kariyer Yolunda ÜNİVERSİTE’

Üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik olarak haftalık bir gazete olan “Kariyer Yolunda ÜNİVERSİTE” yayım hayatına başladı.

Haftalık olarak yayımlanan “Kariyer Yolunda ÜNİVERSİTE” gazetesinde, öğrencilerin hayatlarındaki en cazibeli ve zorlu geçişlerden biri olan liseden üniversiteye geçiş̧ döneminde onlara bilgi ve motivasyonu bir arada vermek için yola çıkmış bir destek materyali niteliğinde.

Yoğun bir sınava hazırlık döneminde öğrencilere destek vermek amacı taşıyan gazete, öğrencilerin hem beğenip okurken bilgi edinip eğlenebilecekleri hem de ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir formatta hazırlanmış. “Kariyer Yolunda ÜNİVERSİTE”, başarılı bir kariyer planlaması için öğrencilere yardımcı olmak, bilgilendirmek, vizyon kazandırmak, motive etmek ve biraz da eğlendirmek hedefinde.

“Kariyer Yolunda ÜNİVERSİTE”, üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin, bu hazırlık sürecini nasıl yönetecekleri, nasıl verimli çalışacakları, etkili öğrenme yöntemlerinin neler olduğunu öğrenebilecekleri bir gazete.

Gazetede, pratik ders notlarından, TYT-AYT sınavlarına dair bilgilere, üniversiteler ve bölümler hakkında bilgilerden mesleki tercihler için geleceğin mesleklerinin derinlemesine anlatımına, genel kültür için dünya ve Türk yazarların ya da ünlülerin portrelerinden eğitime yönelik teknolojik telefon uygulamalarının tanıtımına, zekâ sorularından bul-yerleştir bulmacasına kadar çok farklı içeriklerle öğrenciye destek vermeye çalışıyor.

“Kariyer Yolunda ÜNİVERSİTE”; “Gazetemizin her bir sayfası, sınava hazırlık sürecini olabildiğince eğlenceli hâle getirmek, öğrenme disiplinine katkıda bulunmak, azimle çalışmayı hayatınızın bir parçası yapabilmek ve sizleri ezberden uzaklaştırmak gayeleri etrafında hazırlanıyor. Öğrencilerin sıkılmadan çalışabilmeleri için rehberlik etmeyi, bir yandan yeni bilgiler öğrenmelerini sağlarken, bir yandan da motive etmeyi amaçlıyoruz.” diyor. Ayrıca gazetenin, danışmanlık ve editörlüğü, akademisyen ve üniversiteye hazırlık alanında uzman bir kadro tarafından yürütülüyor.

Haftalık olarak yayımlanan “Kariyer Yolunda ÜNİVERSİTE” gazetesi yıllık abonelik imkânı da sunmaktadır. Yıllık abone olacak tüm öğrencilere abonelik ücretinin indirimli olmasının yanı sıra üniversiteye hazırlık kitap seti hediye ediyor.

Abone olmak ve eğitimle ilgili tüm haberlerini takip etmek için gazetesinin web sitesi www.kariyeryolunda.com ‘u ziyaret edebilir, D&R’lardan satın alabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

Bu 12 Şeyi Yapabilen İnsan Sayısı Çok Az! Kolaysa Siz Yapın…

İnsan, gücü her şeye yeten bir canlı değil, birçok şeyi yapabilme kabiliyeti yok, bilime göre dünya üzerinde bazı şeyleri yapabilen insan sayısı çok çok...
video

YouTuber Danla Bilic’ten İtiraf: Alkol Bağımlısıyım

Fenomen Danla Bilic'ten itiraf: Alkol bağımlısı oldum ve bir erkeği dövmek için tahrik ettim... Instagram'da en çok takip edilen YouTuberlar arasında yer alan Danla Bilic'ten...
video

Engelli Genci Streçfilme Sarıp İşkence ve Taciz Ettiler

Engelli genci streçfilme sarıp işkence ve taciz etmişler.   Show TV özel haberine göre; İzmir-Konak'da birlikte çalıştıkları %50 engelli olan genci streçfilme sararak hakaret edip, şiddet...
video

‘Bu Anons Böyle Olmaz’ın Şiveli Anonsu

Zabıta görevlisinin araç sahibine yaptığı anonsu beğenmeyen Rizeli, mikrofonu eline alıp şivesiyle uyarıda bulundu. Rize’nin Fındıklı ilçesindeki belediye hoparlörlerinden, şaka amaçlı anons yapıldı. Zabıta personeli,...