Ana Sayfa Manset Ünlülerle Ücretli Mesajlaşma Uygulaması: Celapprity

Ünlülerle Ücretli Mesajlaşma Uygulaması: Celapprity

Kullanıcıların ünlülere her gün yalnızca 1 kez ücretsiz mesaj göndermesini sağlayan Celapprity bunun dışında mesaj göndermek ve ünlülerden gelen cevapları okumak için kullanıcılardan 4,49 TL ve 109,99 TL arasında değişen ödemeler alıyor.

Apple’ın oyun servisi Apple Arcade’in aylık ücreti 4,99 dolar olacak
Konusunda uzman ve ünlü kişileri kategorilere ayırarak listeleyen Celapprity, kullanıcıların bu kişilere ulaşmak için mesaj atmasını sağlıyor. Ünlülerin attığı mesajları okumak için ise kullanıcıların belli bir ücret ödemesi gerekiyor.

Celapprity’de kullanıcılar ünlülere her gün yalnızca 1 kez ücretsiz mesaj gönderebiliyor. Bunun dışında mesaj göndermek ve ünlülerden gelen cevapları okumak için kullanıcıların 4,49 TL ve 109,99 TL arasında değişen ödemeler yapması gerekiyor. Uygulama içinde arama yaparak ünlülere erişilebildiği gibi en popüler kişilere de göz atmanız mümkün.

Ünlüler, verdikleri cevapların okunması başına ödeme alırken, yapılan ödemenin sadece yüzde 40’ı ünlülere aktarılıyor. Yüzde 30’a yakın bir miktarın ise Apple ödeme sistemine aktarıldığını belirtelim.

Girişimin kurucusu Ömer Enis Şen ödemenin geri kalan oranının ünlüye yapılan ödemenin stopajı, gelir vergisi, şirket kârı şirket kârından doğan diğer vergilere gittiğini belirtiyor.

Bu arada Celapprity ekosisteminde yalnızca ünlülerin ve mesaj okuyan kullanıcıların yer almadığını belirtelim. Ünlülerin menajerleri, ajanslar ve markalar için de üyelik seçenekleri mevcut. Hatta ajanslar ve markalar ünlülerle sınırsız bir şekilde mesajlaşarak iş birliği yapabiliyor. Celapprity‘nin yapılan bu iş birliklerinden herhangi bir pay almadığını da belirtmekte fayda var.

Bu arada mesajlaşmaların uçtan uca şifrelendiğini de ekleyelim. Ekibin mesajların şifrelenmesi konusunda hazırladığı detaylı grafiğe göz atabilirsiniz. Son olarak Celapprity’nin kargo hizmeti sunduğunu da söyleyelim. Böylece ajanslar ve markalar istedikleri ünlüye istedikleri zaman herhangi bir adres bilgisi girmeden kolayca kargo gönderebiliyor.

Şu an sadece App Store’da yayına alınan uygulamanın, Android ve masaüstü sürümlerinin 2020’de yayına alınması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

video

Fransız Futbolcu ‘Müslüm Gürses’ Şarkısıyla Spor Yaptı

Fransız futbolcu Jonathan Ikoné'nin 'Müslüm Gürses' şarkısıyla spor yaptığı anlar Yusuf Yazıcı o anları 'Bizden biri' notuyla paylaştı Trabzonspor'dan ayrılarak Fransa Ligue 1 takımı Lille'e transfer...

Selfie’nin Gerçek Yüzü

Bir fotoğrafın binlerce kelimeye değer olduğu söylenir, ancak bir video milyonlarca şey söyleyebiliyor. Haftasonu Pittsburgh'da bir buz hokeyi maçında kaydedilen kısa ama mükemmel bu video...
video

Ünlü Aktörden Kızına Dehşete Düşüren İşkence

Ünlü Rus aktör Aleksey Panin'den kızına dehşete düşüren işkence. Panin kızını ellerinden mutfaktaki peteğin borusuna bağladı ve bu anlar evdeki üçüncü bir kişi tarafından...
video

Tek Elle Çatıya Tırmanmak İsteyen Adamın Feci Sonu!

Rusya'da bir endüstriyel dağcı, 4 katlı bir binanın çatısına çıktığı sırada merdiven boşluğuna düşerek hayatını kaybetti. Olay, başkent Moskova'da 4 katlı bir binada meydana geldi....

Ünlüleri Gençlik Halleriyle Beraber Görmeye Hazır Mısınız ?

Bazılarımız için zaman acımasız bazılarımız için ise merhametli. Ancak kimsenin kaçamayacağı bir şey var, o da yaşlanmak. Hollandalı grafik tasarımcı Ard Gelinck, üst seviye photoshop becerileriyle...