Ana Sayfa Fena Video WhatsApp’ta Yanlış Mesaj Kabusu Bitiyor

WhatsApp’ta Yanlış Mesaj Kabusu Bitiyor

WhatsApp kullanıcıları arasında büyük bir sorun haline gelen yanlış kişiye gönderilen mesajlar için çalışma başlatıldı. Uzun süredir güncellemeler yapan geliştiriciler kullanıcılardan gelen şikâyetlerin artmasının ardından yanlış WhatsApp mesajlarına çözümü getirdi.

Cem Yılmaz’ın Yanlış Mesaj Hatırası

Dokunmatik telefonlarda WhatsApp üzerinden mesaj gönderen kişilerin hızlı yazışma esnasında yanlış kişilere gönderdikleri mesajlar zaman zaman sorunlara neden olabiliyor. WhatsApp iletişim hattına kullanıcılar tarafından atılan mesajlarda konu ile ilgili şikayetlere yer verilmesi nedeniyle ünlü yazışma programının geliştiricileri soruna çözüm buldu.

Geçtiğimiz günlerde görüntülü konuşma özelliğini WhatsApp’a ekleyen geliştiriciler bu kez Revoke özelliğini devreye soktu.

WhatsApp üzerinden yanlış kişiye mesaj gönderen kişiler artık gönderdikleri mesajı Revoke özelliği ile birlikte düzenleyebilecek. Gönderilen mesajı silmek ya da yeniden düzenlemek isteyen bir kişi mesajın üzerine basılı tuttuğu anda karşısına çıkacak ekrandan “Revoke” butonunu kullanabilecek.

Özellik Şimdilik Gizli Tutuluyor

2.17.1.869 numaralı beta sürümde yer alan bu özelliği duyurmak için uygulamanın tamamen hazır hale gelmesini bekleyen WhatsApp bu özelliği öncelikle İOS kullanıcılarının hizmetine sunacak.

Cem Yılmaz’ın Stand-Up Gösterisine Konu Olmuştu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz da Stand-Up gösterilerinde yer verdiği yanlış mesaj gönderimi konusunda abisi Can Yılmaz ile espiri yaptıkları esnada yanlışlıkla emlakçıya müstehcen mesajlar gönderdiklerini ifade etmişti. Can Yılmaz’ın yanlış mesaj gönderdiği emlakçı bayandan defalarca özür dilediğini ifade eden başarılı komedyen ardından emlakçıdan ev almak zorunda kaldıklarını ifade ederek espri yapmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

Aranıyor! 8.000 Maaşla Her Gün 9 Saat Uyuyacak Kişi

Hindistan'da bulunan bir şirket günde 9 saat uyumak ve bunun karşılığında 100 bin rupi yani yaklaşık 8 bin lira maaş vereceği uykucular arıyor. İşe...
video

Polis Abisi ‘Bana da Öğret’ Dedi ve…

Polis Abisi 'Bana da Öğret' Dedi... Ortaya İçleri Isıtan Bu Görüntü Çıktı Samsun'da bir polis memurunun ziyaret için gittiği okulda Down sendromlu öğrenciyle oynadığı zeybek...

İpek Tanrıyar’dan Takipçilerine Hakaret: Köpekler Havlıyor

Hamileyken alkol kullandığı için eleştirilen İpek Tanrıyar'dan takipçilerine hakaret: Köpekler havlıyor 2 aylık hamile olan sunucu İpek Tanrıyar, önceki akşam "Ağaç yaşken eğilir" notuyla içinde...

750 Bin TL’ye Kibar, Nazik ve Dostane Bir Yüz Aranıyor!

Yüzünüzü Satar mısınız? Bir Teknoloji Firması Robotlarında Kullanmak İçin 750 Bin TL’ye Yüz Arıyor... Robot teknolojisindeki gelişmeler baş döndürücü bir hızla ilerlerken bir teknoloji...