Yaralanan Sokak Köpeği, Eczaneye Girip Patisini Uzattı

0
1776

Patisi yaralanan sokak köpeği, gittiği eczanede yardım istedi. Köpeğin o anları, güvenlik kameralarına yansıdı. Yaralı köpeği tedavi eden Eczacı Banu Cengiz, “Yüreklerinde insan sevgisi, hayvan sevgisi, doğan sevgisi olanlar kapısına gelen bu canlıya müdahale ederdi” dedi.

Köpeğin o anları, güvenlik kameralarına yansıdı.

Eczacı Banu Cengiz’in kapısından içeri bir köpek girdi. Genç kadın aç olduğunu düşündüğü köpeğe mama getirdi. Köpekse mamayla hiç ilgilenmedi. Yaralı patisiyle derdini anlatmaya çalıştı. Uzun uğraşlar sonucu da başarabildi.

Görüntülerde yaralı sokak köpeği eczaneden içeri giriyor. Bir süre sonra köpeği fark eden Eczacı Banu Cengiz, yanına yaklaşıyor. Ne olduğunu anlamaya çalışan Cengiz, aç olduğunu düşünerek mama kabıyla köpeği beslemeye çalışıyor. Ancak bu sırada yaralı olan patisini kaldıran köpek, adeta yardım istiyor. Köpeği yarasına pansuman yapan Cengiz, bir süre yaralı köpeği dükkanda misafir ediyor.

Sokak köpeğini tedavi eden eczacı Banu Cengiz yaşanan ilginç olayı anlatarak, “Önce ne olduğunu anlamaya çalıştım. Patisini uzattı, kan olduğunu gördüm. Sonra onu temizledik. Merhemini sürüp içeride misafir ettik, uyuttuk.’’ ifadelerini kullandı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz