Ana Sayfa Fena Video Yok Böyle Anons! Kabin Memuru Yolcuları Bol Bol Güldürdü

Yok Böyle Anons! Kabin Memuru Yolcuları Bol Bol Güldürdü

ABD’li havayolu Frontier’in Orlando-Colorado Springs uçuşu öncesi yolcular unutamayacakları bir uçuş emniyet deneyimine sahip oldu.

150 yolcusu bulunan Frontier uçağında, Daniel Sandberg isimli kabin görevlisi yaklaşık 3 dakika herkesi kahkahalara sokan bir uçuş emniyet konuşmasına imza attı.

Kabin görevlisi konuşmasına ön kısımda bulunan kabin görevlisinin eşi olduğunu orta kısımdaki kabin görevlisinin ise sevgilisi olduğunu söyleyerek başladı.

Sandberg, yolculara uyarılarında eğer havada uçağı terk etmek isterlerse bunun için geri dönüş izinlerinin olmayacağını ve paraşütünde duruma dahil olmadığını belirtti.

Oldukça eğlenceli anlara sahne olan konuşmada, kabin görevlisi en sevdikleri çocuklarının şişirilebilir can yeleğine nasıl yardım edebileceklerini anlatırken, ancak bunun sadece 49,99 ekstra ücret ödeyen yolcuların faydalanabileceği söylemesi kahkaha tufanının daha da artmasına sebep oldu.

Daily Mail’de yer alan haberde yolcuların uçuş sonrasında yaşanan bu komik anlara ilişkin görüşlerine yer verildi.

Konuşma sonunda tüm yolcuların bu güzel anları yaşatan personele alkışlarla karşılık verdiği belirtilirken, olayı kaydederek ölümsüzleştiren Cindy Khun isimli yolcu Frontier uçağında saat 11.00’daki Orlando-Colorado uçağında olduğu için kendisini çok şanslı hissettiğini vurguladı.

Khun, bunun normal bir güvenlik tanıtımı olmadığını fark ettiği anda olayı kayıt etmeye başladığını ve şimdiye kadar ki en keyifli uçuşunu gerçekleştirdiğini belirtti.

Cindy Khun yaşadığı bu ilginç deneyimi, “Hayatımda hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Böyle bir şeyi görme şansı çok az, bu yüzden onun bir parçası olmaktan dolayı mutluyum” sözleriyle ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bunları da oku

video

Kemanıyla Hayvan Sesleri Çıkaran Müzisyen

Daha önce bir kemandan kuş, inek, fil vb. seslerin çıktığına şahit oldunuz mu? Sebastiaan Kulwanowski isimli youtuber ve kemancı çektiği videoyla izleyenleri kendine hayran...

Çok Akıllı Olmanıza Rağmen Zengin Olamamanızın Sebebi Ne?

Bir çocuğun gelecekte başarılı olmasının, doğuştan gelen zekasına bağlı olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyor olabilirsiniz. Yeni bir araştırma, kişiliğin başarı üzerinde IQ'dan daha büyük bir etkisi...

Görünmezlik Pelerini Gerçek Oluyor!

Kanadalı bir kamuflaj şirketi, Harry Potter'ın görünmezlik pelerinini gerçeğe dönüştürmek için büyük adımlar atıyor. Hogwarts'tan İnanılmaz Aile'ye görünmez olma fantezisi yüzyıllardır eğlencemizin bir parçası...
video

Acun Ilıcalı’ya Canlı Yayında Şeyma Subaşı’dan Mesaj

Kendi kanalının canlı yayına konuk olan Acun Ilıcalı program esnasında telefonunda bir video izlettiği anlarda Şeyma Subaşı'ndan gelen mesaj ifşa oldu. Subaşı'nın mesajında Ilıcalı...

Araştırmalara Göre Çok Düşünmek Ömrü Kısaltabiliyor 

Harvard Tıp Fakültesi'nde yapılan bir çalışmaya göre çok düşünmenin sağlığa zararlı etkileri olabiliyor, hatta ömrü kısaltabiliyor. Ayrıca fazla düşünmek, bazı hastalıklara da neden olabiliyor. İnsan,...